Дайте визначення Де кількість речовини є найменшою: у 4,5 г берилію, 6 г вуглецю чи 8 г натрій

гідриду?

Ответы на вопрос

Отвечает Русакова Леся.

Дано:

m(Be) = 4,5 г

m(C) = 6 г

m(NaH) = 8 г

Знайти:

n(Be) - ?

n(C) - ?

n(NaH) - ?

Розв'язання:

1) M(Be) = 9 г/моль;

2) n(Be) = m / M = 4,5 / 9 = 0,5 моль;

3) M(C) = 12 г/моль;

4) n(C) = m / M = 6 / 12 = 0,5 моль;

5) M(NaH) = 24 г/моль;

6) n(NaH) = m / M = 8 / 24 = 0,33 моль.

Відповідь: Кількість речовини найменша у NaH - 0,33 моль.