Запропонуйте одержання вибраної вами солі за допомогою: А) реакції сполучення Б) реакції

заміщення В) реакції обміну. Запишіть відповідні рівняння реакцій.

Ответы на вопрос

Отвечает Солодягина Диана.

Відповідь:

MgCI2

А) реакції сполучення  Mg+CI2=MgCI2

Б) реакції заміщення CuCI2+Mg=MgCI2+Cu

В) реакції обміну.Mg(OH)2+2HCI=MgCI2+H2O

Пояснення: