Помогите пожалуйста 30 баллов 1. Визначте протонне, нуклонне і нейтронне числа для атома з

зарядом ядра +46. Складіть позначення цього нукліду. 2. Складіть електронну формулу атома Магнію. 3. Складіть графічні електронні формули атомів Кальцію та Феруму.

Ответы на вопрос

Отвечает Хинцицкий Лев.

Ответ:

Протонне число - 46 (це кількість протонів у ядрі), нуклонне число - це сума протонного та нейтронного чисел, отже, нейтронне число дорівнює N = A - Z, де A - ядрове число (кількість нуклонів у ядрі), Z - протонне число. Таким чином, нейтронне число N = A - Z = 46 - 46 = 0.

Позначення цього нукліду: 46Ti (титан з атомним номером 46).

Електронна формула атома магнію (Mg): 1s² 2s² 2p⁶ 3s².

Графічні електронні формули атомів кальцію (Ca) та феруму (Fe) не можуть бути точно намальовані в текстовому вигляді через їх складність і обсяг. Атоми кальцію та феруму мають багато електронів у своїх електронних оболонках, і їх точні електронні конфігурації вимагають багато символів для подання. Можливо, ви можете скористатися програмами для хімічного моделювання або електронними структурними діаграмами для відображення цих атомів більш докладно.


Атом кальцію (Ca) має електронну формулу: 1s² 2s² 2p⁶ 3s² 3p⁶ 4s². Ця формула показує розташування всіх 20 електронів у різних електронних оболонках.

Атом феруму (Fe) має електронну формулу: 1s² 2s² 2p⁶ 3s² 3p⁶ 4s² 3d⁶. Ця формула відображає розташування всіх 26 електронів у різних електронних оболонках.

Будь ласка, зверніть увагу, що це дуже спрощені графічні електронні формули, і вони не враховують точного розміщення електронів у оболонках атомів, а лише показують кількість електронів у кожній оболонці.

Объяснение: