1. Обчисліть відносні молекулярні (формульні) маси сполук: N2. SO2. NaCl. Mn207, HNO3. H3PO4.

Al(OH)3. А12(SO4)3.​

Ответы на вопрос

Отвечает Митрейкин Никита.

Mr(N2) = Ar(N) * N(N) = 14 * 2 = 28;

Mr(SO2) = Ar(S) * N(S) + Ar(O) * N(O) = 32 * 1 + 16 * 2 = 64;

Mr(NaCl) = Ar(Na) * N(Na) + Ar(Cl) * N(Cl) = 23 * 1 + 35,5 * 1 = 58,5;

Mr(Mn2O7) = Ar(Mn) * N(Mn) + Ar(O) * N(O) = 55 * 2 + 16 * 7 = 222;

Mr(HNO3) = Ar(H) * N(H) + Ar(N) * N(N) + Ar(O) * N(O) = 1 * 1 + 14 * 1 + 16 * 3 = 63;

Mr(H3PO4) = Ar(H) * N(H) + Ar(P) * N(P) + Ar(O) * N(O) = 1 * 3 + 31 * 1 + 16 * 4 = 98;

Mr(Al(OH)3) = Ar(Al) * N(Al) + Ar(O) * N(O) + Ar(H) * N(H) = 27 * 1 + 16 * 3 + 1 * 3 = 78;

Mr(Al2(SO4)3) = Ar(Al) * N(Al) + Ar(S) * N(S) + Ar(O) * N(O) = 27 * 2 + 32 * 3 + 16 * 12 = 342.

Отвечает Морченко Алёна.

Ответ:

Объяснение:

Mr(N2) = Ar(N) * 2 = 14 * 2 = 28

Mr(SO2) = Ar(S) + Ar(O) * 2 = 32 + 16 * 2 = 64

Mr(NaCl) = Ar(Na) + Ar(Cl)  = 23 + 35,5 = 58,5

Mr(Mn2O7) = Ar(Mn) * 2 + Ar(O) * 7 = 55 * 2 + 16 * 7 = 222

Mr(HNO3) = Ar(H) + Ar(N)  + Ar(O) * 3 = 1 + 14 + 16 * 3 = 63

Mr(H3PO4) = Ar(H) * 3 + Ar(P) + Ar(O) * 4 = 1 * 3 + 31 + 16 * 4 = 98

Mr(Al(OH)3) = Ar(Al) + Ar(O) * 3 + Ar(H) * 3 = 27 + 16 * 3 + 1 * 3 = 78

Mr(Al2(SO4)3) = Ar(Al) * 2 + Ar(S) * 3 + Ar(O) * 12 =

= 27 * 2 + 32 * 3 + 16 * 12 = 342