обичлити який обєм за н.у. займуть N=3.01 * 10(24) молекул сульфур 4 оксиду. якій кількості

речовини це відповідає , обчисліть масу такої порції речовини

Ответы на вопрос

Отвечает Новоселов Артур.

Ответ:

Объяснение:

Для того щоб визначити об'єм N молекул сульфур 4 оксиду при нормальних умовах (н. у.), ми можемо використовувати закон Авогадро. Згідно з цим законом, один моль будь-якого газу при нормальних умовах має об'єм приблизно 22,4 літри.

Отже, для визначення об'єму N молекул сульфур 4 оксиду:

Об'єм = (N молекул / (6.022 * 10^23 молекул/моль)) * 22.4 л/моль

Підставляючи значення N:

Об'єм = (3.01 * 10^24 молекул / (6.022 * 10^23 молекул/моль)) * 22.4 л/моль

Об'єм ≈ 112 л

Тепер, щоб визначити кількість речовини цієї порції, ми можемо використовувати масу молекул сульфур 4 оксиду. Молекулярна маса сульфур 4 оксиду (SO4) дорівнює приблизно 96 г/моль.

Кількість речовини = (маса / молекулярна маса)

Кількість речовини = (112 л * 1 моль/22.4 л) ≈ 5 моль

Маса = (кількість речовини * молекулярна маса)

Маса = (5 моль * 96 г/моль) ≈ 480 г

Отже, N молекул сульфур 4 оксиду при нормальних умовах займуть об'єм приблизно 112 л, і це відповідає масі приблизно 480 грамів цієї речовини.

Отвечает Неркоев Алишер.

Для обчислення об'єму за нормальних умов (н.у.) N молекул сульфур 4 оксиду, спочатку ми можемо використовувати ідеальний газовий закон:

PV = nRT

де P - тиск (стандартний тиск - 1 атмосфера), V - об'єм, n - кількість речовини в молях, R - універсальна газова константа (приблизно 0,0821 L·atm/(mol·K)), T - температура в Кельвінах.

Спочатку визначимо кількість молекул у N молекулах сульфур 4 оксиду:

N = 3.01 * 10^24 молекули

Тепер переведемо це у кількість молей, використовуючи число Авогадро (6.022 * 10^23 молекули в одному молі):

n = N / (6.022 * 10^23 молекули/моль) ≈ 5 молей

Тепер ми можемо знайти об'єм за нормальних умов (н.у.) для цієї кількості речовини:

V = (nRT) / P

де T = 273.15 K (температура в н.у.), P = 1 атмосфера.

V = (5 молей) * (0.0821 L·atm/(mol·K)) * (273.15 K) / (1 атмосфера) ≈ 112.9 л

Отже, об'єм, який займають N молекул сульфур 4 оксиду за нормальних умов, становить приблизно 112.9 л.

Тепер, щоб обчислити масу цієї порції речовини, потрібно знати масу одного молекули сульфур 4 оксиду і помножити її на кількість молекул (N).

Середня атомна маса сульфур 4 оксиду (SO4) = 32.07 г/моль (сульфур) + 4 * 16.00 г/моль (кисень) = 96.07 г/моль

Тепер обчислимо масу N молекул сульфур 4 оксиду:

Маса = (N молекул) * (маса одного молекули)

Маса = (3.01 * 10^24 молекули) * (96.07 г/моль) ≈ 2.89 * 10^26 г

Отже, маса цієї порції речовини становить приблизно 2.89 * 10^26 г або приблизно 2.89 * 10^23 кг.