W= n*Ar(H) Mr(H2SO4)​


Ответы на вопрос

Отвечает Ахмедиярова Актоты.
Для решения данной задачи запишем дано: H2SO4
Найти: w(H) - ? w(S) - ? w(O) - ?
Решение:
Запишем формулу для расчета массовых долей элементов, которые входят в состав серной кислоты.
w = n * Ar / Mr
Рассчитаем относительную молекулярную массу серной кислоты:
Mr (H2SO4) = 1 * 2 + 32 + 16 * 4 = 98
Рассчитаем массовую долю водорода, который входит в состав кислоты.
w(H) = 1 * 2 / 98 = 0,02 или 2%
Рассчитаем массовую долю серы, которая входит в состав кислоты.
w(S) = 32 / 98 = 0,33 или 33%
Рассчитаем массовую долю кислорода, который входит в состав кислоты.
w(O) = 4 * 16 / 98 = 0,65 или 65%
Ответ: w(H) = 0,02 или 2%, w(S) = 0,33 или 33%, w(O) = 0,65 или 65%
Отвечает Иванов Миша.

Ответ:

Формула w= n*Ar(H) Mr(H2SO4) використовується для обчислення маси речовини (w), використовуючи кількість речовини (n), атомну масу водню (Ar(H)) та молекулярну масу кислоти сірчаної (Mr(H2SO4)).

Для застосування формули потрібно знати кількість речовини, яку ми хочемо обчислити, атомну масу водню та молекулярну масу кислоти сірчаної. Потім, підставляючи ці значення у формулу, можна обчислити масу речовини.

Наприклад, якщо нам потрібно обчислити масу 2 моля кислоти сірчаної (H2SO4), то:

- n = 2 моль

- Ar(H) = 1,01 г/моль (атомна маса водню)

- Mr(H2SO4) = 98,08 г/моль (молекулярна маса кислоти сірчаної)

Підставляючи ці значення у формулу, отримаємо:

w = 2 моль * 2 * 1,01 г/моль + 98,08 г/моль

w = 4,02 г + 98,08 г

w = 102,1 г

Отже, маса 2 моль кислоти сірчаної дорівнює 102,1 г.