яка кількість речовини солі сульфату амонію утвориться в результаті взаємодії оксиду алюмінію з

сульфатною кислотою масою 19,6 г​

Ответы на вопрос

Отвечает Даажомба Хорагай.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(H2SO4) = 19,6 г

Найти: n(Al2(SO4)3) - ?

Складемо РХР:

19,6г                                   х г

3 H2SO4 + Al2O3   →  Al2(SO4)3  + 3 H2O

n = 3 моль                   n = 1 моль

М = 98 г/моль            М = 342 г/моль

m = 294 г                    m = 342 г

Знайдемо масу сульфату алюмінію:

m(Al2(SO4)3) = 19,6 * 342 : 294 = 22,8 г

Обчислимо кількість речовини солі сульфату алюмінію:

n(Al2(SO4)3) = m(Al2(SO4)3)/М( Al2(SO4)3) = 22,8/342 = 0,066 моль

Отвечает Рыженкова Эвелина.

Дано:

m(H2SO4) = 19,6 г

Знайти:

n(Al2(SO4)3) - ?

Розв'язання:

1) Al2O3 + 3H2SO4 → Al2(SO4)3 + 3H2O;

2) n(H2SO4) = m / M = 19,6 / 98 = 0,2 моль;

3) n(Al2(SO4)3) = n(H2SO4) / 3 = 0,2 / 3 = 0,067 моль.

Відповідь: Кількість речовини Al2(SO4)3 становить 0,067 моль.