ДУЖЕ ВАЖЛИВО, ДАЮ 40Б! До розчину масою 120 г з масовою часткою солі 0,5 долили 15 мл води а потім

розчинили ще 18г солі обчисліть масову частку солі в розчині який утворився

Ответы на вопрос

Отвечает Зотова Александра.

Ответ:

50,98%

Объяснение

m(c)=w*m(cyміші)=60г

m(coли)=60+18=78г

m(h2o)=60+15=75

w=m(реч)/m(сум)=78/153=50,98%

В:50.98%