ДОПОМОЖІТЬ ДУДЬ ЛАСКА Обчислити масу води та масу кухонно солі Які потрібні для приготування

розчину масою 1 кг з масовою часткою розчиненої речовини 8%(дано,розв'язання,та відповідь)​

Ответы на вопрос

Отвечает Тинякова София.

Маса розчину = 1 кг = 1000 г (маса розчину завжди виражається в грамах).

Масова частка розчиненої речовини = 8% = 0.08 (в десятковому дробовому вигляді).

Маса солі в розчині:

Маса солі = Маса розчину × Масова частка солі

Маса солі = 1000 г × 0.08 = 80 г

Маса води в розчині:

Маса води = Маса розчину - Маса солі

Маса води = 1000 г - 80 г = 920 г

Отже, маса кухонної солі, яка потрібна для приготування такого розчину, становить 80 г, а маса води - 920 г.

Отвечает Зайнуллина Рената.

Дано:

m р-ну(NaCl) = 1 кг = 1000 г

ω(NaCl) = 8%

Знайти:

m(H2O) - ?

m(NaCl) - ?

Розв'язання:

1) m(NaCl) = ω * m р-ну / 100% = 8% * 1000 / 100% = 80 г;

2) m(H2O) = m р-ну(NaCl) - m(NaCl) = 1000 - 80 = 920 г.

Відповідь: Маса H2O становить 920 г; NaCl - 80 г.