Який об'єм кисню піде на спалювання метану об'ємом 8л?​


Ответы на вопрос

Отвечает Колунина Вика.

Відповідь:

CH4+2O2=CO2+2H2O

V(СН4):V(О2)=1:2

V(O2)=2*8=16л

Пояснення: