Яку масу солі NaCl необхідно взяти для приготування 300 грам 10% розчину? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Настя.

Відповідь:

Пояснення:

Щоб приготувати 300 грам 10% розчину NaCl, необхідно взяти 10% від 300 грам, що дорівнює 30 грамам. Отже, для приготування 300 грам 10% розчину NaCl необхідно взяти 30 грам солі NaCl. Залишок 270 грам буде масою розчинника, який необхідно додати до солі, щоб отримати розчин з бажаною концентрацією.

Отвечает Malina Alina.

Дано:

m р-ну(NaCl) = 300 г

ω(NaCl) = 10%

Знайти:

m(NaCl) - ?

Розв'язання:

1) m(NaCl) = ω * m р-ну / 100% = 10% * 300 / 100% = 30 г.

Відповідь: Маса NaCl становить 30 г.