Масові частки елементів у сполуці Ag2O


Ответы на вопрос

Отвечает Ефремова Ангелина.

Ответ:

Объяснение:

Mr(Ag2O) = Ar(Ag) * 2 + Ar(O) = 108 * 2 + 16 = 232

w(Ag) = n* Ar(Ag) /Mr(Ag2O) * 100% = 2 * 108/232 * 100% = 93,1%

w(О) = n* Ar(О) /Mr(Ag2O) * 100% = 16/232 * 100% = 6,9%