Обчисліть відносні молекулярні маси речовин: FCI3;ВаSO3.СРОЧНО!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Кокорин Илья.
Відносні молекулярні маси речовин можна обчислити шляхом додавання атомних мас складових атомів, які входять до складу молекули.

1. FCI3:
- Маса фтору (F) = 19.00 г/моль
- Маса хлору (Cl) = 35.45 г/моль
Відносна молекулярна маса фториду хлору (FCI3):
19.00 + (3 * 35.45) = 125.35 г/моль

2. ВаSO3:
- Маса барію (Ba) = 137.33 г/моль
- Маса сірки (S) = 32.07 г/моль
- Маса кисню (O) = 16.00 г/моль
Відносна молекулярна маса барійсульфіту (BaSO3):
137.33 + 32.07 + (3 * 16.00) = 169.40 г/моль
Отвечает Sergeeva Polina.

Mr(FeCl3) = Ar(Fe) * N(Fe) + Ar(Cl) * N(Cl) = 56 * 1 + 35,5 * 3 = 162,5;

Mr(BaSO3) = Ar(Ba) * N(Ba) + Ar(S) * N(S) + Ar(O) * N(O) = 137 * 1 + 32 * 1 + 16 * 3 = 217.