Обчисли кількість молекул у 44,8 л сірководню за нормальних умов. 3,01•1023 6,02•1022 1,204•1024

6,02•1023

Ответы на вопрос

Отвечает Пунцуль Пётр.

Відповідь:

V(H2S)=44,8л

Vm=22,4л/моль

Na=6,02*10²³моль⁻¹

n(H2S)=V/Vm=44,8/33,4=2моль

N(H2S)=Na*n=6,02*10²³*2=12,04*10²³=1,2*10²⁴моль⁻¹

Пояснення:

Отвечает Vorobyova Diana.

Дано:

V(H₂S) = 44,8 л

Знайти:

N(H₂S) - ?

Розв'язання:

1) n(H₂S) = V(H₂S) / Vm = 44,8 / 22,4 = 2 моль;

2) N(H₂S) = n(H₂S) * NA = 2 * 6,02*10²³ = 1,204*10²⁴.

Відповідь: Число молекул H₂S становить 1,204*10²⁴.