Внаслідок реакції між залізом масою 22.4 г та хлором добули FeCl3 який розчинили у воді масою 500

г.Знайти масову частку FeCl3 в добутому розчині.

Ответы на вопрос

Отвечает Усова Дарья.
Эн железа = 22,4:56 = 0,4 моль.
эн хлорида железа тоже 0,4 моль.
масса хлорида железа = 162,5*0,4 = 65 г.
массовая доля соли в растворе = 65:565*100 = 11,5%