Що важче п'ять молекул води H2O чи три молекули вуглекислого газу CO2.


Ответы на вопрос

Отвечает Евдокимова Юлия.
5H _{2}O=5*(2+16)=90 \\
3CO_{2}= 3*44=132
Вага вуглекислого газу важче