У 150 мл води розчинили 50 г гліцеролу. Обчисліть масову частку гліцеролу в приготовленому розчинні.


Ответы на вопрос

Отвечает Хачатуров Арнольд.
Дано:
V(H2O) = 150 мл
m(гліц) = 50 г
Знайти
ω(гліц)-?

m(H2O)=p*V = 1 г/мл*150 мл = 150 г
m(pозч. гліц) = 150 г + 50 г = 200 г
ω(гліц)=50 г/200 г = 0,25 або 25%
Відповідь: 25%
Отвечает Иваночко Ваня.
150 + 50 = 200 ( г ) масса раствора 
50 : 200 = 1/4 ( Ответ )