Пожалуйста помогите!!! Водень, що утворився внаслідок повної взаємодії цинку з розчином етанової

кислоти масою 600 г, без залишку прореагував з киснем об'ємом 22,4 л (н.у.). Обчисліть масову частку кислоти в розчині.

Ответы на вопрос

Отвечает Гарбузов Роман.
  хг      22,4л
2Н2 + О2 = 2Н2О
  4г      22,4л

х= 22,4*4/22,4=4г

               Хг                                          4г
Zn + 2CH3COOH = (CH3COO)2Zn + H2 
               120г                                       2г

Х= 120*4/2=240

W=240*100%/600=40%