Cкладіть рівняння можливих реакцій між нітратною кислотою та речовинами: нітроген(V) оксид, натрій

оксид, калій сульфід, барій гідроксид.

Ответы на вопрос

Отвечает Тименев Максим.

HNO3 + NaOH = NaNO3 + H2O

2HNO3 + Ba(OH)2 = Ba(NO3)2 + 2H2O