Визначте масу натрій гідроксиду , який містится в 500г розчину з масовою часткою натрій гідроксиду

0,2

Ответы на вопрос

Отвечает Кособокова Настя.
Дано
m(ppa NaOH) = 500 g
W(NaOH) = 0.2
---------------------
m(NaOH)-?
m(NaOH) = m(ppa NaOH) * W(NaOH0 = 500*0.2 = 100 g
ответ 100 г