Маса натрій сульфату,що утворюється в результаті взаємодії сульфатної кислоти масою 9,8г з

надлишком основи,длрівнює:

Ответы на вопрос

Отвечает Нагибина Тася.
2NaOH+H2SO4->Na2SO4+H2O
ν(Na2SO4):v(H2SO4)=1:1
v(H2SO4)=m/M=9,8/98=0,1 моль
v(Na2SO4)=0,1 моль
m(Na2SO4) = M*v = 142*0,1 = 14,2 г
Відповідь: 14,2 г