Знайти масу газу, що утворилася при спалюванні 6,4 г сірки. помогите срочно!


Ответы на вопрос

Отвечает Кочков Алексей.
S + O2 = SO2

6.4/32 = x/64;

0.2 = x/64;

x = 64 * 0.2 = 12.8 г