Обчисліть кількість речовини кисню яка необхідна для взаємодії з 1120 л метану (н. у.) . Продуктами

реакції згоряння метану є вуглекислий газ і вода.

Ответы на вопрос

Отвечает Селезнев Данил.
Дано:
V(CH4)= 1120л
Знайти:
n(O2)-?

n(CH4) = V(CH4)/Vm = 1120 л/22,4 л/моль = 50 моль
СН4 + 2О2 ⇒ СО2 + 2Н2О
З рівняння реакції бачимо, що n(O2)=2n(CH4).
n(O2)=2*50 моль = 100 моль
Відповідь: 100 моль кисню