Визначте про яку просту речовину йже мова,якщо її зразок кількістю речовини 6.5 моль має масу 364г


Ответы на вопрос

Отвечает Бойцова Вероника.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

n(реч.) = 6,5 моль

m(реч.) = 364 г

Визначити речовину

Розв'язок.

Знаходимо молярну масу речовини:

M(реч.) = m(реч.)/n(реч.) = 364 г/6,5 моль = 56 г/моль

Молярна маса відповідає відносній атомній маси, тобто Ar(реч.) = 56

Ця атомна маса відповідає в ПСХЕ Феруму

Відповідь: Ферум