Обчисліть масу осаду, що утворився внаслідок взаємодії в розчині купрум 2 нітрату й калій

гідроксиду масою 336г?

Ответы на вопрос

Отвечает Курбатов Максим.
M(KOH) = 336 г
n(KOH) = m(KOH) / M(KOH) = 336 / 56 = 6 моль

Cu(NO3)2 + 2KOH = Cu(OH)2 + KNO3

n(Cu(OH)2) = 0.5n(KOH) = 3 моль
m(Cu(OH)2) =  n(Cu(OH)2)  * M(Cu(OH)2) = 3 * 98 = 294 г