Визначтеся який об'єм повітря необхідно витратити для спалювання етанолу кількістю речовини 2 моль


Ответы на вопрос

Отвечает Гавриленко Павел.

дано

n(C2H5OH) = 2 mol

--------------------------------

V(возд)-?

C2H5OH+3O2--->2CO2+3H2O

n(O2) = 2*3 / 1 = 6 mol

V(O2) = n(O2) * Vm = 6*22.4 = 134.4 L

V(возд) = V(O2) * 100% / 21% = 134.4*100% / 21% = 640 L

ответ 640 л

Отвечает Иванова Валерия.
Дано:
n (C2H5OH) = 2 моль

Найти:
V (возд) - ?

Решение:
C2H5OH + 3O2 = 2CO2 + 3H2O

n (O2) = 3n (C2H5OH) = 3 * 2 = 6 моль (по уравнению)

V (O2) = n * Vm = 6 * 22.4 = 134.4л

В воздухе находится 21% кислорода, поэтому:

V (возд) = V (O2) / W (O2) = 134.4 / 0.21 = 640л

Ответ: V (возд) = 640л