Яку масу води слід добавити до 300 г 9% го розчину деякої речовини щоб виготовити 6% й розчин

речовини??

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Вика.

m(р-ну)=300 г

w(реч)=0,09

w2(реч)=0,06

m(Н2О)=?

          1.  Знайдемо масу речовини в першому розчині

m (реч)= w* m(р-ну)= 0,09*300 г=27  г

2.Знайдемо масу розчину2, в якому міститься 27 г речовини та масовою часткою 0,06   m2(р-ну2)= m (реч)/w2=27/0,06=450 г

3.Знайдемо масу води m(Н2О)= m2(р-ну)- m(р-ну1)= 450 г-300  г=150 г  води треба добавити