1)Назвіть елемент : 4 група,масова частка оксигену у вищому оксиді 21.23% 2)Елемент знаходиться у

1 групі,Його молекулярна маса = відносній атомній масі елемента з порядковим номером 20.Назвіть елемент

Ответы на вопрос

Отвечает Жованик Валентин.
1)Назовите элемент : 4 группа, массовая доля кислорода в высшем оксиде 21.23% Формула высшего оксида элементов 4 группы:RO2
W (O2) = 21.23%  W (R)= 100 % - 21.23% = 78,77 % W(O2) = n*Ar(O) / Mr (RO2) 
или Mr (RO2) = n*Ar(O) / W(O2),
тогда Mr (RO2) =16*2 / 21,23% = 32 / 21,23% = 1,5 %
или 150,7 г/моль Ar(R)= 150,7 -32 = 118,7 – это олово
Ar (Sn) = 118.69
Ответ: Ar (Sn) = 118.69