Етен масою 60 г прореагував з хлором, внаслідок чого утворився дихлоретан. Знайти його масу


Ответы на вопрос

Отвечает Артамонова Дина.
Решение  СН2=СН2 + Cl2  → CH2Cl-CH2Cl Этен (этилен) + хлор = 1,2-дихлорэтан  C2H4 + Cl2 → С2Н4Сl2 1 моль -------- 1 моль 60 г ------------ х г  28 г ----------- 99 г  М (C2H4) = 12*2 + 1*4 = 24 +4 = 28 г/моль М (C2H4 Сl2) = 12*2 + 1*4 + 35,5*2 = 24 +4 + 71 = 99 г/моль  Х = 60 г * 99 г / 28 г Х = 212,14 г  Ответ: 212,14 г