Об'єм водню (н. у.), потрібний для взаємодії з ферум (ІІІ) оксидом масою 120 г, дорівнює


Ответы на вопрос

Отвечает Садыков Некруз.
Дано:
m(Fe2O3) = 120 г
Найти:
V(H2)-?

Решение.
M(Fe2O3) = 160 г/моль
n(Fe2O3) = m/M = 120 г/160 г/моль = 0,75 моль
Fe2O3 + 3H2 = 2Fe + 3H2O
Из УХР следует, что n(H2)=3n(Fe2O3)
n(H2) = 3*0,75 моль = 2,25 моль
V(H2)=n*Vm = 2,25 моль*22,4 л/моль = 50,4 л
Ответ: 50,4 л