15. Яка маса естеру утвориться в результаті взаємодії 50 г мурашиної кислоти з етиловим спиртом?

Розрахуйте вихід продукту реакції за умови, що утворилося 43 г естеру.

Ответы на вопрос

Отвечает Максутова Фериде.
HCOOH + C2H5OH = HCOOC2H5 + HOH

50/46 = x/74

x = (50*74)/46 = 80.4 — теоретический выход

ŋ = (43/80.4)*100% = 53.5%