Обчисліть кількість речовини ацетилену, об’єм якого становить 67,2 л (н. у.)


Ответы на вопрос

Отвечает Федин Данила.
V(C2H2) = 67.2 л

n = V/Vm = 67.2/22.4

n = 3 моль