Чому дорівнює добуток коренів рівнянняx^2-8x+4=0


Ответы на вопрос

Отвечает Нелинов Амин.
Дискриминант данного квадратного уравнения =
8 {}^{2}  - 4 \times 4 = 64 - 16 = 48
Найду корни
x1 =  \frac{8 +  \sqrt{48} }{2}  =  \frac{8 + 4 \sqrt{3} }{2}  =  \frac{8}{2}  +  \frac{4 \sqrt{3} }{2}  = 4 + 2 \sqrt{3}  \\ x2 =  \frac{8 -  \sqrt{48} }{2}  =  \frac{8 - 4 \sqrt{3} }{2}  =  \frac{8}{2}  -  \frac{4 \sqrt{3} }{2}  = 4 - 2 \sqrt{3}