кристалогідрат магній хлориду, маса якого становить 50.75г зневодили при нагрівані.Утворилося

23.75г твердого залишку.Визначте кількість молекул кристалізаційної води у складі цього кристалогідрату.

Ответы на вопрос

Отвечает Филаскова Алена.

Дано:

m(кр.MgCl2) = 50.75 r

m(MgCl2) = 23.75 r

Знайти:

N(кр.Н2О)-?

m(кр.Н2О) = 50,75 г -23,75 г = 27 г

n(кр.Н2О) = m/M = 27 г/18 г/моль = 1,5 моль

N(кр.Н2О) = N(A)*n = 6,02*10²³*1,5 моль = 9,03*10²³ молекул

Відповідь: 9,0*10²³ молекул