У скільки разів маса 5,6 SO2 більша ніж маса кисню такого самого об‘єму ПОМОГИТЕ


Ответы на вопрос

Отвечает Воропаева Кристина.

5,6/22,4=0,25 моль

m(SO2)=64*0,25=16 г

m(O2)=32*0,25= 8 г

Відповідь: у 2 рази