7. Укажіть правильне твердження, у якому йдеться про кисеньА відносна молекулярна маса кисню

більша, ніж азотуБ відносна молекулярна маса кисню більша, ніж вуглекислого газуВ молекула кисню містить менше атомів Оксигену, ніж молекула водиг за звичайних умов кисень має блакитне забарвлення​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Алиса.

Відповідь: А .

Mr(O2) = 16 * 2 = 32 , Mr(N2) = 14 * 2  = 28; 32 > 28 , тому: Mr(O2) > Mr(N2) .