У якій речовині масова частка Феруму більша — у Fe(PO3)3 чи Fe(OH)2?


Ответы на вопрос

Отвечает Лешків Юра.
В Fe(OH)2 так як1) Mr Fe(PO3)3 = n*ar(Fe,P,O)=
1*56+31*3+16*9= 293
W(Fe) = 1*56:293*100%=19.11%

2)Fe(OH)2 = n*Ar(Fe, O, H) = 1*56+2*16+2*1=90
W(Fe)= 1*56/90*100% = 62,22%
Отже масова частка феруму більша в Fe(OH)2