Відносна молекулярна маса оксиду едемента другої групи дорівнює 153.визначте цей елемент


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Амина.

Mr(EO)=153

E(невідомий елемент)-?

Mr(EO)= Х+16(маса оксиду)

Х+16=153

Х=153-16

Х=137

Відповідь: Ba=137