Визначити масову частку елементів в молекулі C2H5Cl


Ответы на вопрос

Отвечает Котов Никита.

Мr (C2H5Cl) = 2×12+5×1+35.5=64.5 а.о.м. w(C)=24÷64.5×100%=37% w (H)=5÷64.5×100%=8% w (Cl)=35.5÷64.5×100%=55%