Виведіть формулу вуглеводню, який містить 93,3%Карбону і має молярну масу 78г/моль?


Ответы на вопрос

Отвечает Банкетов Егор.
N(C) = (93.3*78)/1200 = 6
n(H) = (6.7*78)/100 = 6

C6H6