Встановити відповідністьміж кількістю атомів карбону в алкені та його та його відносною густину за

воднем: 1)6. А)42 2)4 б)27 3)3 в)21 4)2 г)28 Д)14

Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Марк.

D_{H_{2}} (X) = \frac{M_{r} (X)}{M_{r} (H_{2}) }

1) Mr(C₆H₁₂) = 6*12 + 12*1 = 84

D = 84/2 = 42


2) Mr (C₄H₈) = 56

D = 56/2 = 28


3) Mr (C₃H₆) = 42

D = 42/2 = 21


4)Mr (C₂H₄) = 28

D = 14


Відповіді:

1 а

2 г

3 в

4 д