Обчисліть об'єм(л) сульфуру (|V) оксиду масою 158г.


Ответы на вопрос

Отвечает Кучков Гриша.

Дано:

m(SO2) =158 г                   n(SO2) = m(SO2)/ M(SO2) = 158 / 64 =2,5 моль

M(SO2) = 64 г/моль           V(SO2) = Vm * n(SO2) = 22,4 * 2,5 = 56 л

Vm=22,4 л/моль

Найти:

V(SO2)