В присутності каталізатора Метан може частково окиснюватись з утворенням С(II)O. Складіть рівняння

реакції.

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

СН4 + 1,5О2= СО+ 2Н2О

або 2СН4 + 3О2= 2СО+ 4Н2О