Хімічна сполука -газ ,що містить Карбон (масова частка 85,7%)і Гідроген(14,3%).Зразок цієї сполуки

масою 5,25 г. займає обєм 2,8л.(н.у.).Визначте структуру формулу цього газу ,якщо відомо ,що він знебаравлює бромну воду

Ответы на вопрос

Отвечает Трофимов Вадим.
N = 2.8/22.4 = 0.125 моль

M = 5.25/0.125 = 42 г/моль

n(C) = (85.7*42)/1200 = 3

n(H) = (14.3*42)/100 = 6

H2C=CH—CH3 — пропен