Обчисліть, який об‘єм метану згорів, якщо внаслідок реакції утворилася вода масоб 360г.


Ответы на вопрос

Отвечает Вдовиченко Алексей.

CH4+2O2=CO2+2H2O

M(H2O)=18г/моль

n(H2O)=360/18=20моль

nCH4:nH2O=1:2

n(CH4)=20/2=10моль

V(CH4)=22,4*10=224л