Вуглеводень містить у своєму скаладі карбон масова частка якого 80% і відносна густина вуглеводню

за гелієм 7,5%. Виведіть формулу

Ответы на вопрос

Отвечает Савельева Софья.

М(СхНу)=7,5*4=30

w(H)=100-80=20%

n(C)=30*80/10*12=2

n(H)=30*20/100*1=6

C2H6-ЕТАН