Обчислити молярну еквівалентну масу для сполуки Mn(OH)2


Ответы на вопрос

Отвечает Храмцов Дима.

Mэкв(Mn(OH)₂) = fэкв·М(Mn(OH)₂) =1\2·89 = 44,5

Mr(Mn(OH)₂ )= 55 +16·2+1·2= 89