Вказати елемент який належить до 6 групи періодичної системи хімічних елементів і 1 л його вищого

оксиду за нормальних умов має масу 3.57г

Ответы на вопрос

Отвечает Газарян Зина.

1.За пропорцією знайдемо масу вищого оксиду:

1 л - 3.57 г

22.4 л/моль - х г

х =80 г

2. Елемент знаходиться у 6 групі, формула вищого оксиду ЕО3.

Знаходимо невідомий елемент

М(ЕО3) = Аr(E)+3Ar(O)

Аr(E)=М(ЕО3)-3Ar(O)=80-3×16=32

Знаходимо за відносною атомною масою невідомий елемент- це Сульфур (S)

Відповідь: S