Обчисліть об’єм вуглекислого газу, що виділиться в результаті спалювання суміші 4 л етену і 3 л

метану (н. у.).

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедева Лиза.

СН4+2О2=СО2+2Н2О

V(CH4):V(CO2)=1:1

V1(CO2)=3л

С2Н4+3О2=2СО2+2Н2О

V(C2H4):V(CO2)=1:2

V2(CO2)=4*2=8л

V3(CO2)=V1+V2=3+8=11л