З якими речовинами взаємодіє хлоридна кислота: AgNO3, N205, H20, BA(OH) 2,CU(OH)2,NA2O Записати

рівняння у молекулярному, йонному повному та скороченому вигляді

Ответы на вопрос

Отвечает Лысов Никита.

AgNO₃+ HCI= AgCI↓ + HNO₃

Ag⁺ + ⁻NO₃+ H⁺ + CI⁻= AgCI↓ + H⁺ + NO₃⁻

Ag⁺ + CI⁻= AgCI↓


Ba(OH)₂+ 2HCI=BaCI₂ + 2H₂O

Ba²⁺ + 2OH⁻+ 2H⁺ + CI⁻=Ba²⁺ + 2CI⁻ + 2H₂O

2OH⁻+ 2H⁺ = 2H₂O


Cu(OH)₂+ 2HCI= 2CuCI₂ + 2H₂O

Cu(OH)₂+ 2H⁺ + 2CI⁻ = 2Cu²⁺ 2CI⁻ + 2H₂O

Cu(OH)₂+ 2H⁺  = 2Cu²⁺ + 2H₂O


Na₂O+ 2HCI= 2NaCI + H₂O

Na₂O+ 2H⁺ + 2CI⁻ = 2Na⁺ + 2CI⁻ + H₂O

Na₂O+ 2H⁺  = 2Na⁺ + H₂O